Одяг та взуття

Товари для будь-якого виду відпочинку

Головна причина, через яку вирішують відкрити свій власний бізнес із продажу одягу та взуття з Європи та Азії, саме висока конкурентоспроможність продукції.

Просто вдумайтеся, насправді, конкурентів з виготовлення одягу та взуття Азії та Європи практично немає. Оптова та роздрібна торгівля одягом з цими країнами у будь-якому випадку ВИГІДНА!

З нами можна легко замовляти одяг та взуття оптом безпосередньо з фабрики цих країн.

Головними привілеями покупок одягу та взуття в Азії та Європі є:

  • Перевірені виробники, котрого знають уже роками.

У нашій базі лише перевірені постачальники часом і насправді, працюючи з не перевіреними постачальниками дуже складно та досить небезпечно та ризиковано.

  • Швидкісна доставка.

Час – гроші, тому з розумінням ставимося до вашого часу та зробимо все можливе, щоб ваш товар прибув у строк. Закуповуємо одяг та взуття тільки у тих фабрик, які відповідально і серйозно ставляться до питань постачання своїх товарів.

  • Вироби, виготовлені на фабриці.

Надійні постачальники одягу та взуття з Азії та Європи виробляють продукцію тільки на швацьких фабриках, не в якихось підвалах чи заміських будинках.

  • Досить низька ціна.

Зниження вартості готової продукції досягається завдяки великим обсягам виробництва, доступу до необхідних матеріалів та високі технології виробництва. Купуючи оптом одяг та взуття з Азії та Європи, в Україні його можна продати з великою націнкою.

  • Своя лінійка одягу.

В Азії та Європі можна виготовляти свій дизайнерський одяг для подальшого продажу в інших країнах за високою ціною. Це складніше, ніж купівля готового одягу (брендування, розробка власного дизайну тощо). Але наші фахівці знаються на цьому і допоможуть Вам.

  • Перевірка та доставка.

Компанія РЕСТ ЕНД СПОРТ МЕРЧЕНДАЙЗ здійснює перевірку всієї продукції. Перевіряється наявність необхідної кількості товару, контроль якості, наявність усіх документів. Для цього ми маємо представництво в країнах Європи та Азії. Ми також доставляємо товари до замовника за адресою в Україні.