Про нас

Сучасна компанія, що займається імпортом та продажем товарів з Європи та Азії

Міжнародна компанія РЕСТ ЕНД СПОРТ МЕРЧЕНДАЙЗ здійснює свою діяльність у сфері послуг із забезпечення імпортних операцій та консалтингу вже багато років. Ми організуємо процес пошуку, закупівлі, контролю та доставки товарів з країн Азії та Європи для різних сфер бізнесу, розкриваючи нові можливості для розвитку та підвищення ефективності Вашої компанії та міжнародної торгівлі. Маючи у своєму розпорядженні офіси та представництва у різних країнах світу, ми забезпечуємо поставки товару в Україну за найнижчими цінами та гарною якістю. Цінова політика нашої компанії гнучка та справедлива.

РЕСТ ЕНД СПОРТ МЕРЧЕНДАЙЗ сьогодні — це команда залучених експертів у галузі міжнародних бізнес-відносин, що скорочує відстані між країнами до своїх офісів в Україні. Найвищою цінністю компанії – партнерські відносини, соціальна значущість та відповідальність перед українським бізнесом. Працюючи з нами, ви отримаєте якісно новий досвід обслуговування свого бізнесу. Ви з нами?
Image
Про нас

Нам довіряють, бо виконуємо свою роботу якісно та зі 100% віддачею.

Постачання

Вантаж буде доставлений вчасно, у повній безпеці, у належній якості. Усі терміни по доставці будуть дотримані.

Логістика

Буде обрано найбільш оптимальний вид доставки товару. Вибрано найкоротший шлях. Перевірена техніка, яка не підводить у дорозі.

Розмитнення

Досвідчені спеціалісти, які вже понад 10 років у цій справі допоможуть повністю вирішити всі проблеми, які можуть виникнути під час перетину кордону товаром.