Постачання
Постачання

Вантаж буде доставлений вчасно

Ринок Азії та Європи, демонструє в останні роки потужне зростання, стає все більш привабливим для виробників з різних країн. Українські компанії не стали тут винятком і багато з них перебувають у пошуку партнерів у цих країнах.

Компанія РЕСТ ЕНД СПОРТ МЕРЧЕНДАЙЗ пропонує зацікавленим клієнтам з України таку послугу, як пошук покупців, так і доставку товарів в Україну.

Під час пошуку товару ми виконуємо низку дій:
  • Аналіз ринків Азії, Європи та структури споживання продукції конкретного виду;
  • Виявлення трендових товарів та співвідношення їх із попитом на необхідну продукцію;
  • Аналіз конкурентного середовища та представленості товарів на ринку України;
  • Фотографії представленої продукції з місць, де проводились дослідження нашими фахівцями;
  • Збір нормативно-правових документів та правил, що належать до вимог на ввезення групи товарів до країни;
  • Докладний звіт про виконану роботу з результатами маркетингового дослідження.

РЕСТ ЕНД СПОРТ МЕРЧЕНДАЙЗ запропонує ті варіанти співробітництва, які будуть оптимальними для специфіки продукції, що реалізується. Вам не доведеться витрачати час на вивчення ринку та пошук потенційних партнерів. Ми самі підберемо найбільш підходящі пропозиції, з яких Ви зможете вибрати оптимальні.

faq

Залишились питання?

Якщо Ви вже вибрали товар, який Вам підходить, і Ви хочете скористатися нашими послугами з його доставки, Вам достатньо буде повідомити нам про це, все інше ми організуємо.
Термін доставки товару від тижня до 3-х місяців все залежить від об'єму та обраного типу доставки. Найшвидша доставка це авіадоставка, вона ж і найдорожча, найповільніша, це морська доставка. Тут залежить ваших побажань.
Якщо Ви самостійно знайшли товар та Вам потрібні послуги тільки по доставці, то додатково сплачується доставка товару, брокерські послуги та наші послуги з супроводу.