Розмитнення
Розмитнення

Митне оформлення

Перетин кордону більшості категорій товарів перестав бути безплатним -держава стягує податок. При цьому процедура має багато тонкощів, які необхідно враховувати, збираючись замовляти товари з інших країн. Тому навіть досвідчені бізнесмени, які постійно здійснюють імпорт або пересилання вантажів за кордон, стикаються з проблемами при розмитненні.

Щоб уникнути плутанини і зробити все як потрібно одночасно і швидко, краще довірити митне оформлення вантажу професіоналам. Компанія РЕСТ ЕНД СПОРТ МЕРЧЕНДАЙЗ допомагає українському бізнесу не лише доставити товари практично з будь-якого куточка земної кулі, а й перевезти їх через кордон, не порушуючи жодного закону.

Ми виконуємо такі роботи з митного оформлення імпорту:

  • рахуємо вартість товару, розрахунок податку;
  • збираємо всю необхідну документацію для перетину митниці товару;
  • отримаємо необхідні дозволів на імпорт товару до України;
  • контролюємо процес розмитнення товару;
  • захист ваших інтересів у разі спірних питань на митниці;
  • з нашою допомогою, ваш вантаж пройде митницю – гарантія 100%.

Коли всієї цієї паперової тяганини займаєтеся самі – на це йде дуже багато часу, сил і нервів. Не завжди можна зробити все правильно і вчасно, тим більше, якщо займатися цим вперше.

Весь цей час ваш бізнес простоює, а ви витрачаєте дорогоцінні дні на діяльність, яку цілком могли б делегувати.

faq

Залишились питання?

Якщо Ви вже вибрали товар, який Вам підходить, і Ви хочете скористатися нашими послугами з його доставки, Вам достатньо буде повідомити нам про це, все інше ми організуємо.
Термін доставки товару від тижня до 3-х місяців все залежить від об'єму та обраного типу доставки. Найшвидша доставка це авіадоставка, вона ж і найдорожча, найповільніша, це морська доставка. Тут залежить ваших побажань.
Якщо Ви самостійно знайшли товар та Вам потрібні послуги тільки по доставці, то додатково сплачується доставка товару, брокерські послуги та наші послуги з супроводу.