Логістика
Логістика

Оптимальна доставка

Наші експерти допоможуть провести всі необхідні розрахунки з фінансів, а також розроблять індивідуальну модель логістики для вашого бізнесу, яка базується на товарообігу з країнами-постачальниками.

У чому різниця між фінансовою та логістичною моделлю?

До першої категорії належать докладні розрахунки, пов'язані з базовими цифрами системи фінансів організації, які у свою чергу залежать безпосередньо від співвідношення постачання товару до його оплати та додаткових моделей логістики. Всередині фінансової моделі описуються всі присутні або можливі надалі ключові ризики, а також розкриваються всі доступні способи, що дозволяють мінімізувати негативні наслідки.

До логістичної моделі належать заходи, пов'язані з розробкою та впровадженням різноманітних механізмів і схем, через які здійснюється ввезення товарів безпосередньо в Україну. Ця модель також враховує всі супутні вимоги щодо надання всього необхідного для оформлення пакета документів, здійснення розрахункових операцій по всьому комплексу мит та зборів на митниці відповідно до виду транспортування вантажу.

Наша компанія завжди допоможе вам скласти грамотну фінансову та/або логістичну модель для вашого бізнесу.

Вся необхідна інформація буде доступна вам вже через 2 тижні.

faq

Залишились питання?

Якщо Ви вже вибрали товар, який Вам підходить, і Ви хочете скористатися нашими послугами з його доставки, Вам достатньо буде повідомити нам про це, все інше ми організуємо.
Термін доставки товару від тижня до 3-х місяців все залежить від об'єму та обраного типу доставки. Найшвидша доставка це авіадоставка, вона ж і найдорожча, найповільніша, це морська доставка. Тут залежить ваших побажань.
Якщо Ви самостійно знайшли товар та Вам потрібні послуги тільки по доставці, то додатково сплачується доставка товару, брокерські послуги та наші послуги з супроводу.